O Restauracji

dobre jedzenie warszawa centrum

Usytułowana w centrum Warszawy restauracja CK OBERŻA to galicyjski wyszynk o tradycyjnym wystroju, w którym króluje ciepłe drewno, dobre jedzenie oraz przyjazna atmosfera. Nasi Goście chętnie wracają do oberży i polecają to miejsce swoim przyjaciołom i rodzinie.

Warszawa Centrum - dobre jedzenie i przyjazna atmosfera tylko w CK OBERŻY


CK OBERŻA to dobra knajpa i dobre jedzenie w iście galicyjskim stylu. Słyniemy z suto zastawionych stołów, na których nie brakuje napitku, zimnej płyty - desek z mięsami i kiełbasami oraz wyśmienitych dań głównych. Na naszych stołach królują tradycyjne potrawy - wyśmienite golonki, pierogi, kaczka czy szaszłyki. W menu również oryginalny galicyjski tatar.

Restauracja galicyjska CK OBERŻA - dobra knajpa na każdą imprezę


Restauracja galicyjska CK OBERŻA dysponuje bardzo dobrymi warunkami do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć. Obsługujemy przyjęcia rodzinne oraz firmowe, konferencje i spotkania integracyjne. Do naszej restauracji możesz zaprosić gości na oficjalną kolację lub obiad, jak również mniej formalne spotkanie, które uprzyjemni Wam dobre jedzenie. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne sale restauracyjne, bankietowe i konferencyjne rozmieszczone na trzech kondygnacjach budynku. Dysponujemy również sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym. Zależnie od potrzeb i oczekiwań naszych klientów możemy zaoferować oprawę zespołu muzycznego – do dyspozycji zespół jazzowy i folkowy.

Miłośników galicyjskiej kuchni oraz spotkań w przyjemnej atmosferze serdecznie zapraszamy do Restauracji CK OBERŻA na ulicę Chmielną.

Copyright © C.K. OBERŻA.Wykonanie strony WebReklama